اقاجان گه کاری رو نمیشه ماست مالی کرد!

در حالی که هنوز تکذیبیه دانشگاه اکسفورد در مورد اعطا مدرک دکترا به اقای علی کردان روی سایت این دانشگاهه یک منبع اگاه دولتی در مصاحبه با خبرگزاری مهر اظهار داشته که: ما برای تایید اینکه مدرک دکترای اقای کردان اصل است یا خیر فردی را به انگلستان فرستادیم و متاسفانه متوجه شدیم تمام اثار صدور مدرک دکترای افتخاری اقای کردان در همه سایت های دانشگاه اکسفورد حذف و معدوم گردیده که ناگزیر وکیل گرفتیم و به سایت اصلی دانشگاه وارد شدیم و پس از بررسی مدارک متوجه صحت مدرک دکترای افتخاری اقای کردان شدیم!

این اقا فک کرده توی یک حسینیه یا مسجد پشت کوه رفته رو منبر و داره برای عوام الناس سخنرانی میکنه تا بعد از این صحبت ها یکی از تو جمعیت بگه تکبیر و چند تا مرگ بر فلان هم بگن و به کوری چشم دشمنان اسلام این تو طئه دشمن هم خنثی بشه!

اقای منبع اگاه چه نیازی به اين که در عصر علم و تکنولوژی بخواد کسی رو بفرستین؟ تازه مگه سفارت چه غلطی میکنه اونجا…بعدشم مگه از روی سایت های یک دانشگاه معتبر میشه چیزی رو پاک کرد؟ بس کنید اینهمه دروغ گویی رو تورو خدا …اقا فقط دمبه خروس پیدا نیست که … به گند کشیده این خروس همه جارو حالا شما هی قسم حضرت عباس بخورین! اقاجان گه کاری رو نمیشه ماست مالی کرد! توی این سی سال با اینهمه گند کاری ارزو به دل موندیم یکی استعفا بده یا بگه غلط کردم! رو که نیست … سنگ پای قزوین هم شرمنده شده پیش اینا!

Advertisements
این نوشته در جامعه ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

39 پاسخ برای اقاجان گه کاری رو نمیشه ماست مالی کرد!

 1. آریانا :گفت

  درود بر مسعود گرامی
  یه ضرب المثل هست که می گه (ببخشیدا نمیدونم این ضرب المثلهای خوب چرا اینقدر بی ادبی اند)شاشیدی ترش کردی ریدی بدترش کردی.یکی میگفت درسته که مردم ما ساده و زودباورند اما به خدا دیگه هالو نیستن.

 2. badahwazi :گفت

  سنگ پا قزوین چیه مسعود جون سنگ توالتم نیستن اینا

 3. yasamin :گفت

  1.گفتی خستگی میگیری ،نفس تازه میکنی حالا معلوم شد که داشتی تدارک حمله میدیدی ، نه خوشم اومد بازم از این نفس ها تازه کن…

  2.میگما یه وقت می بینی اینا میرن یه شعبه به اسم اکسفورد تو یه ده کوره میزن و اونوقت بیانیه صادر میکنن که منظور این آکسفورد بوده نه اون … چند تا دکتری افتخاری هم از اونجا در میکنن …

  3. از شوخی که بگذریم هیچ حسی مانند این که به شعور آدما توهین شده ،آزار دهنده نیست…مردم را چی فرض میکنند این حضرات؟
  ………………………………………………………………
  سلام
  همين كه گفتي … وقتي ادمارو خر فرض ميكنن احساس بدي به ادم دست ميده 🙂

 4. اکبر :گفت

  یک ضرب المثل دیگه هم هست که میگه گه رو هر چی بیشتر هم بزنی بوش بیشتر در میاد !

 5. اتفاقا حق با ایشونه،چرا؟چون این حضرات خودشون استاد پاک کردن هستند،شما را به خدا تاریخ واقعی این انقلاب به ظاهر اسلامی را بخوانید تا بدانید که چه بوده و چه به مردم می گویند/

 6. esidarbedar :گفت

  سلام همشهری

  درست میگی ولی اینهمه گندی که تو این سی سال زدن رو اکثر مردم فراموش کردن وگرنه الان اینا سر کار نبودن . متاسفانه این هم مثل بقیه فراموش میشه.
  و بعد از چند سال دوباره خودمون بهش میگیم آقای دکتر . مثل هزار تا وزیر و وکیل دکتر که الان داریم .

  راستی یه سوال حاشیه ای : من عضو بالاترین هستم ولی نمیتونم برای کسی دعوتنامه بفرستم . میگن باید خودت دعوتنامه داشته باشی !! من که عضوم دیگه دعوتنامه میخواد چیکار ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

  ببخشید اینجا مطرح کردم ها . چون جای دیگه کمتر کامنت میذارم

 7. مهدی :گفت

  چند وقت پیش من اشتباهی یک مطلبی رو توی یک سایت فرستادم که نباید میفرستادم توی کمتر از 24 ساعت(دقیق یادم نیست) متوجه اشتباهم شدم و مطلبمو پاک کردم و فکر میکردم دیگه همه چی پاک شده. به یکی از دوستام گفتم و اونم از توی صد تا سایت و … مطلب منو در آورد. آره این آقا فکر کرده به این راحتی میشه یک مطلب رو از توی سایت پاک کرد.ساده ترینش همین گوگل کشه ، اصلا اگه اون دانشگاه به آقای كردان ایمیل داده باشه و مدرک رو تایید کرده باشه (البته اگه از از یک نوع رمزنگاری و … استفاده کرده باشه که به احتمال زیاد این کارو کرده) دیگه نمیتونه انکار کنه و آقای كردان میتونه با استناد به اون ایمیل از دانشگاه شکایت کنه. شده همون قضیه گوز میرزا رضای کرمانی (آقای ابطحی میگه):
  وقتی میرزا رضای کرمانی، ناصر الدین شاه را ترور کرد، به خاطر فشار ناشی از خستگی موقع زدن گلوله صدایی از وی شنیده شد. گفتم مواظب باشید، تاریخ خیلی بی رحم است و همه چیز را ضبط می کند؛ حتی صدا های مشکوک را. کاش خیلی ها می فهمیدند تاریخ یعنی چه!
  آره خلاصه وقتی صدای گور میرزا زضای کرمانی بعد از چندین سال هنوز شنیده میشه بوی گه کاری این آقایون که جای خود داره.

 8. مریم :گفت

  والا حرف دل ما رو می زنید. کیه که از رو بره!

 9. mashti :گفت

  سلام همشهری
  این نوشته از آقای بهروز مدرسی برای مصاحبه تلفنی علی دایی و برنامه نود است .از پایین تابالا همش ترررررر ماله مشتی !!!
  در زمان آقاي صافي ( مديريت وقت شبكه سوم سيما ) كه بنده افتخار همكاري با آن ها رو داشتم .. يك روز در جلسه هفتگي گروه ورزش كه مدير شبكه هم حضور داشت ، از سوي پرسنل اين گروه اعلام شد كه در مسابقه روز گذشته وقتي مردم و تماشاگران مشتاق نام علي دايي رو يكصدا فرياد زده و از او خواستند از رختكن بيرون بيايد ، او امتناع كرده و حاضر به بيرون رفتن نشد ! وقتي خبرنگاران تلويزيوني حاضر در استاديوم از دايي مي خواهند كه به ابراز احساسات مردم پاسخ دهد .. با بي ميلي و غرور خاصي گفته بود … من به خاطر يه مشت ادم بي سر و پا بيرون نمي روم !! يادمه ابتدا در صحت اين كلمه همه شك كردند .. اما وقتي خود آقاي صافي تلفني از چند نفر عوامل گروه كه شاهد ماجرا بودند سوال كرده و مطمئن شد كه واقعيت داره .. به اتفاق آرا تصويب شد كه از آن به بعد مجريان در موقع بازي ، نام او را به زبان نياورند !! من براي اين گفته ام سه نفر شاهد عاقل و بالغ دارم .. يعني آقايان صافي ( مدير شبكه ) بهرام شفيع ( يكي از مجريان قديمي ) و آقاي جواد خياباني .. البته در ان جلسه اشخاص ديگري هم بودند .. كه من يادم نيست …

 10. يه بنده خدا :گفت

  1. اينا رو که مي‌بينين، شيفته‌گان خدمتند نه تشنگان قدرت! بنابراين واسه اينکه هر جوري شده بتونن خدمت بُکنَن ملتُ رو (منظور خدمت کردن به ملته) ابايي از جعل و دروغگويي ندارن (به قول فرنگيا وايت لاي که البته به خاطر بومي کردن معنيه اون کمي تغيير کرده 😉 )
  2. جعل و مدرک‌گرايي سرتاپاي اين مملکت رو گرفته (يه تحقيق راجع به شرکت پيتر اند جرج بکنيد تا ببينيد که اين شرکت ساختگي که «اَوِ» ليسانشو گرفته واقعيت داره يا نه)

  راجع به دروغ گفتم، يادم اومد که خودمونم خيلي استفاده ميکنيم. پارسال تابستون که داشتيم از آستارا ميومديم رشت، ساعتاي 8 شب بود. چون طرف مقابل ماشين نبود و جلوم چند تا ماشين خيلي آروم ميرفتن و صد البته خط‌کشي وسط جاده ممتد بود، با توجه به اينکه پيچ جاده به راست بود اما رو طرف مقابل تسلط داشتم ولي پليس رو نديدم :(‌ خواستم به پسرم آموزش قانون بدم، پس با يه خلاف کوچولو شروع کردم بعد واسش توضيح دادم که اصلاً نبايد از خط ممتد عبور کنه، مجبور شدم سرعتم رو به 130 برسونم از آخرين ماشين که رد شدم پليس رو ديدم که تابلو ايست رو نشون داد 😦 منم بيخيال با خودم گفتم اي بابا اين موقع شب کي به کيه و به راهم ادامه دادم که چند کيلومتر جلوتر سمت چپه خودم الگانس پليس رو ديدم کنارم رسيد و گفت بزن کنار. بدجور 3 کرده بودم. زدم کنار و باپررويي (حق مسلم رانندس) تو ماشين نشستم فقط شيشه رو 15-10 سانت دادم پايين، وقتي گفت: چرا وانستادي؟ گفتم: چيزي نديدم (راستش اين بدترين چيزي بود که به پسرم آموزش دادم و بابتش خيلي ناراحتم، ميتونستم راستشو بگم) اما کار بدتر رو بهش آموزش ندادم و اونم اين بود. بعد که آقا پليسه گواهينامه و … رو ديد گفت: بچه مشهدي؟ (با خودم گفتم طرف پول ميخواد) گفتم: آره، گفت: بچه مشهدي؟ گفتم: آره! واسه بار سوم گفت: بچه مشهدي؟! گفتم: ها، بِچِه مشدُم!!! بعد مدارکمو گرفت و رفت تو ماشينش نشست. 20 ثانيه همينطوري گذشت. ديدم اوضاع خيطه. گفتم: ميرم مدارکمو بگيرم بيام! به ماشين پليس که رسيدم ديدم ايندفعه اون کاره منو تکرار کرد و در حالي که شيشه ماشينش 15-10 سانت پايين بود داشت با من صحبت ميکرد 😦 منم با پررويي گفتم: مدارکمو بده برم! گفت: بدم بري؟! گفتم: آره، مگه چي شده حالا؟ طفلي با خودش فکر کرد اين بابا چه پر رويه. چند تا جمله اينطوري رد و بدل شد و اون گفت: بخواي جريمه بشي بايد 20 تومن باس بدي. من متوجه شدم و گفتم: اهها، خوب از اول بگو و پرسيدم: چند بدم؟ گفت: جريمش 20 تومنه ديگه. چون دو نفر بودن 4 تومن دادم و مدارکمو گرفتم! بعدها که واسه بچه‌ها تعريف کردم کلي خنديدن که با 2 تومن ميتونسي حل کني قضيه رو. (بدآموزي که پسرم نديد همين حق (نا) حساب بود که دادم)
  سرتون رو درد آوردم، اما ميخواستم اينو بگم که فساد تو اين مملکت تا کجا رفته که پليس رو راحت ميتوني بخري، مدرک رو راحت ميشه خريد، حتي نمره امتحان آيلتس رو هم ميشه خريد!!! (باور کنيد هفته پيش يکي گفت اگه بخوام آشنا داره 5 ميگيره، نمرشو واسه هر جايي ميفرسته!!!!!!!) 😦

  اين وضعه جاريه، همه مونم يه جوري مقصريم. اگه 80% مشکل از سيستم و نظام باشه قطعاً 20% بقيه مشکل خود ما هستيم.
  بعيد ميدونم چيزي درست بشه. ريشه پوسيده بدجور. پاها قانقاريا گرفته نافرم.
  آقا مِيتي يَم بدِ اي همَه سال بي‌يَه نِمِتِنَه چيزي رَ دُرُس کنَه (اين يه ضرب‌المثل مشهديه که کنايه از کار نشدني و غيرمعقول داره. اين ضرب‌المثل در 25 شعبان سنه 1429 پس از هجرت به سبب وضع اسف‌بار منطقه‌اي بنام ايران که بر اثر نابخردي و بي‌کفايتي دولتمردان آن منطقه ايجاد شده بود، در خطه‌اي بنام مشد ايجاد و از آن زمان تا بحال مورد استفاده قرار ميگيرد. بنابراين نگارنده هيچ قصد اهانت به مقدسات و اعتقادات کسي را نداشته و نخواهد داشت)

 11. yekhamvatan :گفت

  دوست عزیز اگر حتی فرض کنیم که این اقا دکترای افتخاری هم داشته باشه این به این مینا نیست که ایشون واقعا در ان رشته دکتر است. دکترای افتخاری یک عنوان تشریفاتی است و نه چیز دیگری. دکترای افتخاری به هیچ کس مشروعیت و حق کار تخصصی را در ان رشته نمی دهد. در مورد ماست مالی کردن با شما مخالفم. زیاد کار مشگلی نیست اگر ابزار کار یعنی وسایل ارتباط جمعی رو در دست داشته باشی. اونوقته که می تونی هر شکستی را به عنوان پیروزی به افکار عمومی و جامعه زورچپون کنی. یکی دو روز اول مشگله ولی بعد از اون راحت می شه!! فکر می کنید مثال هم لازم داره!!؟؟؟

 12. يه بنده خدا :گفت

  هااااا، اي «yekhamvatan» راس مِگَه، هر چن مو از «مشايي» خُشُم مي‌يَه، ولي مَگِر ماس مالي نِکِردَن قِضيَه رَ؟ الان هَمَه مِگَن: کُدُم قِضي‌يَه!! خب ماس مالي شدَ ديدَه نِمِرَه ديگَه!

 13. s.d :گفت

  hamshahry aziz salam hagh ba tueh ina porrotar az inharfan keh ya kenar bekeshan ya maezerat khahy konnand
  khodet behonvan yek razmandeh khoob midoony ina hamoontor keh bara moondaneshoon az ghorbany karda fazandan va shoharano pedaran in sarzamin darigh nakardand ta az rah karbala beh ghodsse beressand hala mikhahy in taghalobat az nazar khodeshoon kouchik jabejashoon koneh
  movafagh bashy

 14. مسعود :گفت

  همنام گرامی

  دقت کرده باشید این دار و دسته مزدوری که 30 سال است برای عقب ماندگی و ذلت ایران و ایرانی هر به هر کاری تن میدهند، پررویی مخصوصی دارند که فقط در ابنه ای ها دیده میشود. دلیلش این است که ایادی ایشان در فیضیه اول باید از آن آزمایش معروف فراملانری رد شوند.
  حالا فرق نمیکنه عمامه اش کوچکتر باشه و اسم خودشو چیچی طلب و چیچی گرا بذاره، دور از مجلس فقط پالان فرق می کند والله همه داده اند و می دهند.
  انشاالله به زودی از شرشان راحت شویم
  آمین

 15. xtrementalist :گفت

  حالا مگه دکترای راس راسکی چه انی خوردن؟

 16. mehrbod :گفت

  آقا سلام
  من نمیدونم شما چرا نمیخوایید بیخیال این بابا بشید.حالا فرض که نمیگفتن دکترا داره.اصلا میگفتن دیپلم ردیه مثلا بعد هم میگفتن درسته که تخصص نداره ولی تعهد داره.
  من میخوام بدونم در اصل موضوع چه تفاوتی میکرد؟حالا اینقدر بحث کنید تا دوره وزارت این بنده خدا هم تموم بشه

 17. فرهاد :گفت

  در بلاگ نیوز لینک داده شد .

 18. essi :گفت

  salam chakerim masood jan dishab tu bashgah payam tu seyed khandan marasemi bud didani nabudi bebini che davaee bud sare ye sandevich ma ke kolly fohsh shenidim pas vaghean khosh be halet ye amari azash begiri bad nist

 19. سعید :گفت

  ببینن! می دونی نکته کجاست!؟ اینکه اگه کل وبلاگستان خودشون رو پاره کنن همه نماینده های! مردم اعتراض کنن عملا هیچ تاثیری نداره یعنی اگه فکر کردی یک اپسیلون می تونی توی تصمیمات بالایی ها دخالت کنی کاملا در اشتباهی!
  این جمله رئیس هم که معروفه «ما به جوسازی ها اهمیت نمی دهیم..»یعنی به افکار عمومی اندازه فضولات موش هم اهمیت نمی دیم…آره خلاصه!

 20. م.م :گفت

  آدرستون رو توی وب لاگم می ذارم که امیدوارم از نظر شما ایرادی نداشته باشه.
  گاردین که مولوی رو اهل افغانستان معرفی کرده بود چه بکش بکشی بین مولوی دوستان دو کشور توی بالاترین راه افتاده بود .کم شرم آور نیستیم وقتی اون رگ ناسیونالیستی کاذب مون میزنه بالا .

 21. شادي خاچيکيان :گفت

  به راستي هم افتضاح بزرگي هست اين مساله .

  واي واي واي . کم آبرو ازمون رفته بيرون از ايران که حتي در حد يه … ماهارو بيرونه ايران به حساب نميارن . حتي توي ترکيه که زماني در دوران پهلوي ايران اصلا کشور حسابش نميکرد .

  واااااااااااي به شرافت يک انسان درست کار سوگند که اينا دست شيطون رو از پشت بستن .

  کي ميتونه داد ما مردم ايران ، ابروي بر باد رفته سي ساله ما رو که طي اون انگاري بيش از سي قرن به اين سرزمين لطمه زده رو برگردونه ؟

  افسوس …

 22. andranic :گفت

  ai gofti ai gofti sange paro bi aberoo kardan ina bekhoda
  …….
  age ejaze bedi in matlabo ba manbae shoma rooye blog bezaram

  movafagh bashi aziz

 23. سروش :گفت

  http://radiozamaaneh.com/news/2008/08/post_6120.html
  خبر رادیو زمانه در این مورد تکذیب این تایید توسط وزیر علوم .
  مثل اینکه هنوز که هنوزه وزارت علوم منتظره ارسال اصل مدرک توسط کردانه.

 24. با سلام و عرض ادب خدمت مديريت وبلاگ
  وبلاگ بسيار خوبي داريد
  در راستاي پيوند بين وب هامون مايل هستم با هم تبادل لينک کنيم
  اگه شما هم با من موافقيد عنوان لينکتون رو برام بفرستيد تا در سايت قرار بديم
  عنوان لينک ما : آريا موبايل دات نت
  با تشکر

 25. مجید :گفت

  سلام دوست عزیز تو این مملکت همه کار رو میشه ماست کاری کرد در ضمن مملکت خوبی هم داریم چون اگه مامورا بگیرنمون زندان نمریم چون ده هزار تومن بدیم ازادمون میکنن اگه کارمون تو اداره گیر یه امضا باشه با ده هزار تومن حله اگه نمره برای قبولی بخایم با پنج هزار تومن میگیریم خلاصه بخایم دکتر کردان بشیم با یه نرم افزار فوتوشاپ میتونین دکتر بشیم خلاصه مملکت بهتر از این میخای

  داش مسعود من شما رو لینک کردم اگه شما هم منو لینک کنین باعث افتخارمه

 26. وهاب :گفت

  نههههههههههههه مسعود راست مگه اییی خوار…ده ها مدرک پروقسورای مورم پیچوندن از رو سایتشاااا ای کردان راست مگه اییی اکسفوردیا از اووو حرومزاده هان یک نفر درن پول میگیره مدرک مده او ننه …ده پیچونده پولاره مدرک الکی داده ای کردان اینا (احمدی نجاد و کردان) خیلی خوبن اینا دروغ بگن؟؟؟؟؟ امکان نداره
  مایه دارم خودتی مو اگه مایه دار بودم الان تو سجاد با ماشین بابام گل گشت مزدم دنبال یک لغمه نون از دست اییی خوار..ده ها نبودم تازه مغازه هم از خودم ندرم که!!!!

 27. badahwazi :گفت

  راستي مسعود خان آدرس يك فتحي و يك مهندس خسته عوض شده درستشون كن

 28. cafenaderi :گفت

  به قول نبوی اصلا احمدی نژاد خودش یه دروغ بزرگه. اینها که دیگه نوچه هاش هستن

 29. کار هر کسی نیست 😉
  اقایون می تونند !
  سخت نگیر

 30. Kami Bato :گفت

  جالبه كه جناب احمدي نژاد دستور داده كه وزارت علوم تمام مدارك تحصيلي و نحوه استفاده از بورس آدم‌هاي مهم دولت از سال 64 به بعد رو بررسي كنند. اين يعني اينكه اولا ديگه قضيه مدرك پروفسور كردان گم مي‌شه و معلوم مي‌شه كه خيلي از مخالفاي دولت كريمه احمدي نژاد مدرك جعل دارند و با پارتي بازي از بورس‌‌هاي وزارت‌خانه‌ها استفاده كرده‌اند.

  به خدا اين حكومت استاد موج‌سواريه، هر موجي رو براي از بين بردن مخالفاي خودش استفاده مي‌كنه.

  من از امروز تصميم‌ گرفته‌ام يكي از حاميان دولت باشم تا كار رو يكسره كنيم. تا كي بلاتكليفي! بنابر دستور آقا (همون خامنه‌اي رو ميگم) جناب دكتر احمدي نژاد حداقل تا پنج سال ديگه رئيس جمهور هستند، من هم از ايشان حمايت مي‌كنم و كمك مي‌كنم هر كاري كه دلش مي‌خواد انجام بده، مطمئنن آقاي دكتر كاري رو كه منافق‌ها سي ساله مي‌خواهند انجام بدهند رو تموم مي‌كنن. پوساندن حكومت و ايجاد خفقان تنها نتيجه كارهاي ايشان است، بنابراين با اقتدار كامل از ايشان حمايت مي‌كنم و از خاتمي ( و بقيه روشنفكرها كه هدفشون آبادكردن ايرانه) اعلام انزجار مي‌كنم.

 31. alireza0913 :گفت

  سلام دوست عزیز واقعا دمت گرم ایول داری سایتت از بهترین سایتهاس من تازه با این سایت اشنا شدم و اگر خدا بخواهد میخواهم یک نویسنده خوب با مطالب بدرد بخور بشوم اگه میشود من رو راهنمایی کنید در امور کار کردن با ووردپرس خواهش میکنم من به کمک شما دوست هموطن نیاز مندم مثلا برای عوض کردن غالب و دیگر چیزها واقعا ممنون میشوم من هرچه میخواهم غالبم رو عوض کنم نمیشود باید چه کاری انجام بدهم ممنوم ایمیلم alireza.0913@gmail.com
  و سایتم http://www.alireza0913.wordpress.com
  واقعا تشکر میکنم

 32. Aamir :گفت

  جالب بود. مطلبت رو میگم! وگرنه موضوع موردبحث که اصلاً هیچ چیز جالبی نداره!!

 33. Kia Taheri :گفت

  حق با شماست. دیگه کاریش نمی شه کرد! تو سایت آکسفور هم نوشته شده که این مدرک جعلی هست.
  پیش من هم بیا.

 34. بارباپاپا :گفت

  دمت گرم آقا مسعود ♥

 35. aMiN :گفت

  ریدن به خدا تو مملکت

 36. ش :گفت

  مو که هنوز گو گیجه ای مدرک کردان و ماست مال بعدشا دِرُم.
  خوب گفتی یره.

  مگم یه بنده خدا، اتفاقا این حرف مشدی ایتون پرت هم نیست. علت اینکه تا امام زمان بیان یه شبه همه چیز درست نمی شه و زمان می بره چندین سال تا شرایط به اون حالت مدینه فاضله وعده داده شده برسه، هم دقیقا همینه. چراکه بعضی تغییرات بنیادی اند و ساختاری و تغییرشون کار یک شب نیست.

 37. مریم :گفت

  دوست عزیز میشه یه دعوت نامه هم برای من بفرستید؟
  smaryamt@yahoo.com

 38. mashti :گفت

  پیش زا این گفته شده كه كردان مدارك تحصيلي خود را از دانشگاه آزاد اسلامي گرفته است. اما عبدالله جاسبي روز سه‌شنبه 12 شهريور در نشستي با تشكل‌هاي سياسي اسلامي دانشگاهيان دانشگاه آزاد خراسان در مشهد در خصوص مدرك كردان اظهار داشت: خوشبختانه كردان از دانشگاه آزاد اسلامي هيچ گونه مدرك رسمي دريافت نكرده و هر چه پشت تريبون گفته شده دروغ است.منبع:
  http://www.tiknews.org/display/?ID=67287&page=1

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s