ای خاک بر سرت با این رییس جمهورت !

همیشه دلم میخواست وقتی رییس جمهور مملکتم حرف میزنه احساس غرور کنم ! احساس کنم که این رییس جمهور گر چه مخالف رای منه اما در حد و اندازه های کشورم هست ! رییس جمهور یک مملکت وقتی در تریبون سخنرانی قرار میگیره باید به این توجه داشته باشه که رسانه های گروهی این سخنرانی رو در سطح دنیا منعکس میکنند !

دیروز فیلمی از رییس جمهور دیدم که در جمع فرماندهان سپاه سخنرانی میکرد و میگفت در سفرش به عراق  یکی از فرماندهان امریکایی درخواست دیدار کرده و ضمن ادای احترام نظامی به ایشون گفته شما در قلب منی و درخواست کرده که با ایشون عکس بگیره  ! بعد گفته معاون من هم دلش میخواد با شما عکس بگیره …! و متاسفانه رییس جمهور موقع تعریف کردن این خاطره ( کاری به راست و دروغش نداریم ) اینقدر ذوق کرده بود و میخندید و چشماش برق میزد که ادم حالش بد میشد ! و البته فرماندهان سپاه هم رییس جمهور رو در این ذوق زدگی و خوشحالی همراهی میکردند ! راستی چرا باید برای رییس جمهور یک ملاقات اینچنینی و عکس انداختن با یک فرمانده نظامی بی نام و نشان امریکایی اینقدر مهم و خوش ایند باشه ؟
امثال این نوع خاطره گویی در سخنان اقای رییس جمهور کم نیست ! ایشون وقتی از یکی از سفرهای خارجی خودش تعریف میکرد میگفت که یک کودک با دست اون رو نشون میداده و به مادرش میگفته محمود …. محمود ! حالا بگذریم از اینکه چجوری صدای اون بچه رو شنیده ! ایشون از اینکه اینقدر مشهور شده که یه بچه خارجی هم اسم اون رو میدونه ذوق میکنه ! ایشون از اینکه یه فرمانده و معاون امریکایی میخواد با اون عکس بگیره ذوق میکنه ! کاش ظرفیت رییس جمهورمون بیشتر بود ! کاش اینقدر الکی ذوق نمی کرد ! اونجوری کمتر عذاب میکشیدیم و قابل تحمل تر بود !

اقای رییس جمهور من شما رو برای بیان این سخنرانی ها و این ذوق های فراوان مواخذه نمیکنم ! شما تغییر ناپذیری و شخصیت واقعی شما همینه که هست ! من خودم رو مواخذه میکنم و به خودم میگم ای خاک بر سرت با این رییس جمهورت !!….. خاک عالم !

Advertisements
این نوشته در سیاست ارسال شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

44 پاسخ برای ای خاک بر سرت با این رییس جمهورت !

 1. مشدی :گفت

  میدونی من اهل انتخاب کردن هستم در دور اول انتخابات ریاست جمهوری به قالی باف رای دادم چون معتقد بودم این بلبشو را یک آدم نظامی باید جمع کند در دور دومش اصلا نمیخواستم رای بدهم شب قبل انتخابات احمدی نژاد نطقی کرد که میلیونها رای رو بطرف خودش برد کاری ندارم که چی گفت چون هممون میدونیم ولی الان عین خر پشیمونیم که همون یکذره اعتباری که خاتمی جمع کردو این مردک به باد داد

 2. کمان :گفت

  آفرین . حرف دل من و خیلی های دیگه رو زدی .

 3. احمد :گفت

  امیدوارم ایشون هر چه زودتر به خونه‌شون «انجمن تونل ایران!» برگردن. حقیقتن توی این چند سال خیلی اذیت شدن. واقعن زحمت کشیدن توی این مدت. تغییرات اساسی‌ای که تو این کم‌تر از چهار سال پدیدار شده واقعن شگفت‌انگیزه!

 4. esidarbedar :گفت

  سلام همشهری. ظاهرا باید این چیزا رو تو کودکی محمود جستجو کرد . دیدی بچه هایی که کسی تحویلشون نمیگیره با دروغ و بزرگنمایی کارهاشون ( حتی کارهای بدشون ) یا پز دادن بابت مال و منال اقوامشون ! میخوان توجه جلب کنن ؟
  اونا بچه ن ولی این بابا چی . منم موافقم خاک بر سرم با این رییس جمهورم شاید لیاقتمه ؟!!!

  یا علی

 5. من ازروئیدن خار لب دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد ازاین بالا نشستنها

 6. badahwazi :گفت

  بابا رید به هیکلمون تو دنیا

 7. MimooK :گفت

  شخصیت سیاسی!!

  آدم باید بدونه برای چی اونو نشون میدن و ازش حرف میزنن تا شخصیت خودش رو شخیص تر کنه و نه مشخص تر.
  دوستی داشتم که در دوران دبیرستان شهره بود حتی از خرخونها هم معروفتر بود!! چون رفتار و حرکاتی از خودش بروز میداد که میمونها هم می دیدند هنگ میکردن!
  رفیقمون عشق شهرت بود و شهره هم شده بود اما راحت ترین راه رو انتخاب کرده بود به قیمت بردن ابروی خودش و خانوادش.
  حالا داستان ما همینه خودمون رو منتر کنیم که دنیا هر روز اسم ما رو بشنوه!!

 8. محسن دیدار :گفت

  وقتی خداوند به هفتاد میلیون ایرانی یک ذره عقل وشعور وتشخیص نمیدهد ودر عوض به اخوندهای هشتاد سال ببالای شورای نگهبان باندازه تمام دنیا عقل وشعور میدهد که بجای هفتاد میلیون ایرانی تصمیم بگیرند وانتخاب بکنند بعد هم انتخابات مسخره تری را راه بیاندازند نتیجه بهتر از این نمیشود یعنی تقصیر از هیچکس نیست تقصیر خداست که شعور را عادلانه تقصیم نکرده حالا اگر راست میگویی بجنگ خدا برو وبگو که واقعا همه ول معطلیم که عدل را جزو اصول دین هم قرار داده ایم
  ایا خدا نمیتوانست مثلا عقل ایت الله جنتی را بین ده میلیون ایرانی تقسیم کند
  پس همین رییس جمهور هم از سرمان زیاد است

 9. محمد :گفت

  صدهزار درود و آفرین بر شما دوست جوان هموطن من ،

  دقیقا به موضوعاتی اشاره می کنی که بسیار بسیار مهم و حساس هستند و علیرغم این ، از دید ما پنهان . و کم بهشان می پردازیم.
  ما چرا باید در جهان اینقدر تحقیر شویم؟
  ما چرا باید اینقدر در عرصه بین الملل خوار باشیم؟
  حق ما با این چند هزار سال تاریخ و تمدن ، همین باید باشه یعنی؟
  چرا ما جوانان ایران زمین اینقدر نسبت به اینکه چه کسانی دارند در تالار اجتماعات جهانی ما را نمایندگی می کنند ، اینقدر بی تفاوتیم؟
  چرا اجازه می دهیم که جهانیان ما را با چهره ای مثل احمدی نژاد و ایادیش بشناسند؟
  یعنی ما باید همیطور بی تفاوت ، مات ، گنگ ، منفعل ، خاموش و بی خیال و بی عار بشینیم و اجازه بدهیم کسانی مثل احمدی نژاد با آبروی چندهزار ساله یک ملت بازی کنند؟
  اولین کار همین است که شما می کنی. باید از داشتن چنین نظامی ، چنین رییس جمهوری ابراز انزجار کرد، ولی مهم است که بعد بدانیم چه رییس جمهوری می خواهیم و با چه مختصاتی.
  عزیزم اگر قرار است رییس جمهور ایران مایه افتخار و پرستیژ ایران زمین باشد ، باید بدانیم در جهان چه جایگاهی داریم و می خواهیم چه جایگاهی داشته باشیم.
  به نظر من ، اولین کاری که باید کرد ، این است که همین من و شما و دوستانی که همدرد هستیم ، کوشش کنیم که زبان انگلیسی را به عالی ترین شکل یاد بگیریم. ( لازم به توضیح می دانم که فراگیری یک زبان دیگر یعنی اشراف به یک فرهنگ جدید ، یندو جدا از هم نیستند )به همدیگر کمک کنیم که زبان انگلیسی را خوب و راحت بیاموزیم. به نظر من ، تلاش همگانی در یادگیری زبان انگلیسی می تواند اولین حرکت برای پل زدن به تمدن جدید دنیا باشد. انگلیسی یعنی زبان ارتباط با دنیا ، چه بخواهیم و چه نخواهیم. وقتی ما همه مان انگلیسی بلد باشیم ، دیگر رییس دولتمان نمی تواند در خصوص ندانستن زبان انگلیسی و یکی دو زبان دیگر مثل فرانسه ، آلمانی ، روسی ، ایتالیایی ، اسپانیایی و غیره احساس شرم نکند.
  دوست دارم نظر شما را در مورد اهمیت دانستن زبان انگلیسی برای داشتن ایرانی بهتر بدانم.
  باز هم از اشارات طنزگونه شما و زبان مستقیمتان در بیان واقعیات سیاست ایران ممنونم.
  ……………………………………………………
  سلام
  بدیهیه که دونستن زبان انگلیسی راه گشای خیلی از موانع در دنیای متمدن امروزه !

 10. Mohammad :گفت

  نمی دونم آیا پست قبلی من به شما رسید؟

 11. کاملا موافقم.
  واقعا نمی دونم چطوری یک عده ای اون اول باور کرده بودند که احمدی نژاد با رای مردم بالا اومده.

 12. سیروس :گفت

  همون حسی که به منم دست داد من کلی بد و بیراه بهش گفتم واقعا دیروز کاملا ازش دل سرد شدم با اون حرفا که زد

  ………………………………………………………………………………………
  سیروس جان مگه تو امیدی هم بهش داشتی تا حالا 🙂

 13. محسن دیدار :گفت

  البته زبان انگلیسی وهر زبان خارجی بسیار مهم وکارساز است ولی از ان مهمتر اینست که خود را بشناسیم تاریخ خود را ورق بزنیم که چه عواملی باعث شدند ما بچنین روزی بیافتیم
  کدام ملت را در دنیا سراغ دارید که تاریخ وپیشینه ای مثل ما داشته باشد وصیت نامه کورش را در تاریخ بخوان که در دوهزار وپانصد سال قبل نوشتخه شده است وهم چنین منشور معروف کورش که راجع به حقوق بشر است وما اکنون از خیلی نظر ها حتی از ان زمان هم عقب تر رفته ایم
  هوش واستعداد جوانان ایرانی در دنیا بینظیر است وشاهد این مدعا پیشرفتها ومقامات علمی اقتصادی و فنی وهنری جوانان ایرانی در خارج از کشور است
  کدام کشور را میشناسید که باندازه ایران سرشار از ثروت ومنابع گوناگون زیر زمینی باشد
  به لحاظ داشتن جاذبه های توریستی وزیباییهای طبیعی ایران یکی از اولین ها در جهان است
  وانوقت وضع ایران را نه با امریکا یا اروپا ویا چین وژاپن که با ترکیه ویا با امارات خشک وبی اب .علف وبی سابقه تاریخی وبی همه امکانی مقایسه بکن تا ببینی ما کجا هستیم

 14. هزاران نقطه :گفت

  داداش دمت گرم، دیگه لازم شد لینک بدیم، کلی همزبون شدیم تازه که…

 15. سروش :گفت

  خب موقع انتخابات باید بشینیم خونتون بابا. یعنی چی شناسنامه مون رو کثیف کنیم. ما رای بدیم؟! ایییی
  آخه ما خیلی با کلاسیم و انتخابات رو تحریم می کنیم

 16. چشم شيدا :گفت

  همينه ديگه بي چي تاسف نخوريم

 17. ||||| :گفت

  آقا مسعود،
  چند بار سر زدم اینجا. می‌خواستم بگم لطف کنی دعوتنامه‌ی بالاترین بفرستی برام. چه کسی بهتر از تو. هر بار منصرف شدم چون فکر میکنم کارم با این مردم تموم‌شده‌ست.
  این آخرا چندتا لینک تو بالاترین دیدم. مثل اینکه مردم ما هنوز میل دارن بازیچه‌ی همون بازی قدیمی باشن.
  نا امید کردن ملت و بعد جلو انداختن دوباره‌ی یکی مثل خاتمی.
  آقا یه لطفی کن از قول ما یه نهیب بزن به این رفقامون که قطعی برق و چه و چه نه برای اندازه‌گیری کاسه‌ی صبر ملته نه هیچی. اینا فقط دارن تو کله‌ی ملت فرو میکنن که باید بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کرد. دارن القا میکنن که کناره گیری از انتخاباتی مثل چند دوره‌ی قبل به بالا اومدن افرادی خواهد انجامید که وضع کشور رو به اینجا بکشونن. خاتمی رو هم باز جلو انداختن برا همین بازی مسخره.
  مردم هم که ماشالله دارن. حداقل به خاطر قطعی برق هم که شده دوره‌ی بعد قراره تو انتخابات شرکت کنن که «بد» انتخاب بشه نه «بدتر».
  اینجا رو هم که حتمن دیدی: https://balatarin.com/permlink/2008/7/11/1349182
  جدن عجب مردم نازنینی داریم.

 18. saeed :گفت

  az saremon ham ziade…

 19. اردلان. :گفت

  با درودی به عظمت البرز همیشه سربلند و عرض ادبی به گرما و وسعت خلیج همیشه پارس به عاشقان ایران,

  فقط چند نکته و واگذار به وجدانهای بیدار,

  تا قبل از سال پنجاه و هفت هر دیپلمات ایرانی در اقصی نقاط گیتی میبایستی تحصیلات عالیه سیاسی و آشنا به چند زبان زنده جهان باشد و امروز فرد سیاسی فقط معیارش مکتبی بودن و فقط بیان عربی,

  در زمان ریاست جمهوری رجایی زمانی که در مجمع عمومی سازمان ملل کفش پاشنه خوابیده را کنار گذاشت و جورابش را از پا خارج کرد جهان به ما خندید,

  زمانی که نماینده ایران در سازمان ملل در نیویورک در یک فروشگاه فقط بخاطر پوشیدن یک بارانی گرانقیمت و بدون پرداختن پولش بازداشت شد جهان به ما خندید,

  زمانی که خاتمی در جلسه سالانه سازمان ملل بجای درد ملت ایران اشک برای فلسطین و لبنان میریخت جهان به ما خندید,

  زمانی که احمدی نژاد در مقر سازمان ملل عنوان کرد حاله نور امام زمان را بر سرم دیدم جهان به ما خندید,

  زمانی که احمدی نژاد عنوان کرد در عراق نیروهای آمریکا قصد دزدیدنش را داشتند جهان به ما خندید,

  زمانی که احمدی نژاد عنوان کرد در ایتالیا قصد ربودنش را داشتند زیرا تنها شخصیت محبوب در جهانست جهانیان به ما خندیدند,

  و اینکه احمدی نژاد با عنوان کردن رهبری جهان در سایه عدالت فقط در دستان اوست جهان حیرت زده و باز تمسخر,

  براستی سرنوشت ملتی که پایه گذار کلیه میثاقهای جهانی و اولین تمدن بشری اینست تا همواره توسط حکومتی نالایق مورد تمسخر قرار گیرد ؟,

  با امید به بازگشت به خویشتن,خرد و هویت ملی و آزادی از قید و بند نیرنگ و ریا,

  خداوند نگهدار ایران باد.

 20. رضا :گفت

  ای خاک بر سر ما که این کوتوله مغزی را تحمل میکنیم!

 21. reza :گفت

  بله حرف دل خيلی از ما ايرانيها رو زدين .خيلی ممنون.
  من اين 2 تا مورد رو که شما ذکر کردين داشتم،گفتم شايد کسانی باشند
  که بخواهند خودشون ببينن.از اينجا ميتونن دانلود کنن.

  http://rapidshare.de/files/39986650/ahmadinejad_and_american_general.flv.html

  http://rapidshare.de/files/39986655/Ahmadinejad-Funny.flv.html

 22. فرهاد :گفت

  در بلاگ نیوز لینک داده شد .

 23. شادي خاچيکيان :گفت

  بابا دست از شعار دادن بکشيد .. اونم تو خفا !

  عرضه داشتنم هنريست که بسياري ندارند . حتي حاضر نيستند اسمه واقعي و يا اسم و فاميله کاملشونو تو يه سايت بنويسند .

  و با اين ترس مي خوان شکوه و اقتدار ايران باستان رو بهش برگردونن .

  هه هه ، .. راجع به احمدي نژاد هم ، ببخشيد ( احمقي نژاد ) به قوله معروف ، خلايق هر چه لايق … يا اين يکي :

  از ماست که بر ماست …

  مشهدي شمام بهتره بجاي خاک ريختن سره خودتون فکره مناسب تري بکنيد ، با اين کار هيچي عوض بشو نيستش .

 24. هادي :گفت

  فكر مي كنين فرمانده امريكايي چرا خواسته با احمدي نژاد عكس بندازه؟
  من فكر مي كنم چند وقت ديگه يه بلايي سر احمقي نژاد مياد و اين يارو نظاميه عكس رو با قيمت خوبي به يه خر ديگه تو يك سايت حراجي بفروشه و پول خوبي به جيب بزنه .

 25. iazon27 :گفت

  متاسفام

 26. من هم کاملا با شما موافقم و از اینکه احمدی نژاد رییس جمهور کشورم هست احساس سرشکستگی میکنم.
  خدا انشاءالله خودش تلافی این تحقیرهایی که ملت ایران در دوره ریاست جمهوری ایشان شده اند را از ایشان و حمایت کنندگانش دربیاره و من معتقدم که آنروز خیلی دیر نخواهد بود!

 27. yasamin :گفت

  پدرم ساده دلی بود مثل همه پیرمردهای روستایی یه جمله داشت که هر وقت خواستگاری از در خونه وارد میشد که قیافه و یا حرکاتش ناخوشایند بود بلافاصله منتظر شنیدنش بودم …
  میگفت : بابا ،حتی اگه میخوای خاک هم بر سرت یریزی سعی کن از (خاک )جای بلند بریزی!!!

 28. وارطان :گفت

  چقدر زيبا تموم كردي.

 29. رامین :گفت

  من از روییدن خار …………………..!

 30. navidar :گفت

  احمدی نژاد را نباید دست کم بگیریم و مسخره کردن او هر چند که شاید راهی باشد که آدم دلش خنک شود ولی او نماینده فکری بخشی از مردم ایران و خاورمیانه است. تفکری که اگر دست کم گرفته شود، می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر دوست دارید، به نوشته من در این مورد «احمدی نژاد و انسان خاورمیانه ای» بنگرید:
  http://aghaejaze.wordpress.com/2008/03/25/%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%AD-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C/

 31. رضا مشتاق :گفت

  سلام عليكم

  آقا واقعن كه خاك دو عالم بر سرمون…اصلن هرچي خاك تو كائنات هست …از همين خاك زمين بگير برو تا خاك مريخ و اورانوس و خاك اونورتر و اونورتر بر سرمون با اين رييس جمهموري كه داريم!!
  اينا هيچ…همين پارسال بود كه يه بازديد از صدا و سيما داشت …با ديدن مجري خبر شبكه يك ، كلي خر كيف شده بود و كم مونده بود كه ازش امضا بگيره.( خدا وكيلي مثه ميمون آويزون شده بود به مجري خبر)

  مَكْرُالله جنتي موقع انتخاب شدن اين بابا گفت…الحمدالله كه مردم اينبار به كسي راي دادن كه هم قد خودشون بود.!!( يعني دروغ گفت؟؟؟!!) من ميگم دروغ نگفت.

  صد بار گفتم : هركي خربزه ميخوره باس مثه بچه ي آدم پا لرزش بيشينه.
  اين رييس جمهور…اين رهبر…اين سيستم… دست پخت و انتخاب خودمون هست.

  من كه به كسي راي ندادم ..اما خاك بر سر من كه به ديگران گفتم با اومدن رفسنجاني دور جديد رانت خوري راه ميفته و به اين كوتوله راي بدين .
  خاك بر سر اوني كه نتونست بين بد و بدتر !! تشخيص قائل بشه!!!

  اي خاك بر سرمون كه در دنياي جديد هنوز مملكتمون بر پايه مريد و مرادي ميچرخه … ولي فقيه داريم…. يه نفر مثل «دسته خر» در حكم نماينده خدا…
  مرتيكه ي احمقو تو همين مملكت كسي قبول نداره … اونوخ اسم خودشو گذاشته ولي امر مسلمين جهان!!!!…

  خاك بر سرمون كه هنوز انتر و منتر شناسنامه ي خدا مونديم . يكي ميگه خدا فقط خداي محمد و يكي ميگه خدا فقط خداي آشو زرتشت.

  * * *

  پ.ن1: نميدونم …هنوز دودل هستم كه بگم: خاك تو سر اوني(خودمو ميگم) كه از اين آب گل آلود ماهي نميگيره!!!

  پ.ن2: همه ي اين خاك تو سرا واسه من … واسه من…واسه من…بلا نسبت همه … بلا نسبت بلاگرا

  پ.ن3:اما بزا يه خاك تو سر ديگه بگم….اگه قرار باشه دوباره از اين سوراخ نيش بخوريم…اگه قرار باشه دوباره چهار روز مونده به انتخابات با ديدن شعار و حرف مفت نامزدها تصميم بگيريم…اگه قرار باشه دوباره اين كوتوله ي فكري انتخاب بشه….

  پ.ن4: اما بالاخره چي…؟!!…چه كنيم….، دو روز ديگه حسن، تقي و نقي كانديد ميشن…. پرونده ي اينا كجا هست…؟!! … سابقشونو چه جوري در بياريم…چه جوري انتخاب كنيم…؟!!…چه جوري پيگير وعده وعيدا بشيم…اصلن چه جوري تشخيص بديم كه رو كدوم حرف و وعده وعيد ميشه حساب كرد و كدوم يكي حرف هست كه مزخرفه و نميشه روش حساب باز كرد…؟!!!

  پ.ن5: مخلص كلوم اينكه چه جوري از اين منجلاب بزنيم بيرون…؟!!
  بالاخره …آيا خود كرده را تدبيري هست…؟!!

 32. ناصر يارمحمديان :گفت

  چيكار ميشه كرد بايد صبر كرد
  من مايل به تبادل لينك با شما هستم و ادرس شمارا به ليست خود اضافه كردم
  http://pantea.wordpress.com
  ممنون

 33. مستانه :گفت

  ُسلام امکان تبادل لینک هست؟
  http://dogahe.wordpress.com/

 34. i2ib4sunshine :گفت

  برای من خیلی جالبه که تمام چیزهایی که با دیدن احمدی نژاد به ذهن آدم می رسید (قبل از رئیس جوهور شدن) و تمام حرفهایی که مخالفانش می زدند درست از آب در اومد .

  واقعا جالبه !
  من که فکر می کردم ظاهر آدمها چیزی رو نشون نمیده و مثلا این دکترای این مملکته
  اما الان کاملا برعکس فکر میکنم
  حداقل در مورد رئیس جمهورمون

 35. شهرام :گفت

  سلام
  دوره دوره کوتوله هاست.
  مگر در سفر عربستان از اینکه آل سعود با او صحبت کرده اینقدر خوشحال نبود که با آن افتضاح دیپلماتیک غائله ختم شد.
  ارادت

 36. Batz :گفت

  چه خوب که یکی این جریان «محمود، محمود» رو یادش بود. این خاطرهء رییس جمهور از اسپانیا بود. منم که اون سخنرانی رو دیدم از دروغای این مردک فکم چسبیده بود به زمین…

 37. همشهریت(مو هم دق مرگ مرم همشهری همی نام موره هم بذار :گفت

  ملت شریف و بزرگوار ایران عزیز با درود فراوان محضر مبارک شما ملت بزر گوار و زجر کشیده راجع به نوشته های سرکارعلیه خانم رجبی جنت مکان وفیض برنده ازمکتب معنویت صاحب الاسلام (حضرت ایت الله العظمی مصباح یزدی دامت افاضاته وتوفیقاته مد ظله العالی) خدمت شما هم میهنان غزیزمعروض میدارم:بعد از ظهور پدیده قرن یا هزاره سوم (اعلیحضرت صاحب شوکت وجلال شکوه دراین دنیا وبطور حتمی در ان دنیا رییس جمهور مردمی،میهنی ، استانی ، شهرو روستایی اعلیحضرت جناب اقای احمدی نژاد حفظ الله من کید الشیاطین الدنیا ) که براساس تقریراتو تحریرات خانم والاحضرت ،والاگهر،والاتبار (فرض حتمی نه=والاتبار یقینی)فاطمه رجبی نعمت بزرگ الهی بر ملت زجر کشیده ایران می باشد و خداوند تبارک و تعالی این منت بزرگ بر این ملت گذاردوموهبت الهی ریاست کشور را بدو سپرد تا بادست باکفایت خویش ملت را اگاه سازد که قدر عافیت راملت شناخته و همچنین دانسته تا مروری بر تاریخ گذشته وحال خود نمایند لذا با عنایت به مقدمه ناقص فوق به استحضار میرساند که بعد از ظهور پدیده اعجاز هزاره سوم این سرکارخانم علیه و والا حضرت شروع به فیض رساندن و ارشاد ملت با نوشته های خود نمودند که خدای را همگی ما ملت ایران از این بابت سپاسگزاریم و اما اخیرا ایشان در مورد حضرت والا مقام محتشمی مطالبی فرمودند که بنده قصد دفاع از ایشان را نداشته زیرا ایشان حی و خود سورو مور گنده اگر لازم بدانند جواب خواهند داد ولی در مطالب افاضه شده چند سئوال برایم پیش امده که بعرض میرسانم 1_از مقامات صاحب مقام عالی و متوسط و رده پایین در حکومت بخصوص از قشر روحانیت ایشان که اهل تحقیق میباشند بفرمایند که چند درصد از انانکه دارای صاحب مقام عالیه با پایین(در صورت وجود) میباشند سوابق جبهه دارند؟ و چند نفر از انان در جبهه ها فرزند شهید داشتند؟ و نسبت درصدی انان در مقایسه با ملت چگونه است؟ایا فقط اقای محتشمی به پناهگاه امن دور حضرت امام چسبیده بودند ؟
  2-من نه از اقای محتشمی دفاع میکنم و نه از اصلاح طلبان فقط میخواهم بعرض ملت ایران این ملتی که در تاریخ جهان از نظر فرهنگ غنی جایگاه خاصی داردو از نظر ادب و فرهنگ انسانی شعرهای شاعرانش در سر در اکثرسازمانهای بین المللی همچون خورشید تابناک روشنگر فرهنگ غنی ماایرانیان بعنوان شعار اصلی نهاد های بین المللی میباشدمتاسفانه متاسفانه و با هزاران افسوس شاهدهستیم که همچون این خانم و همسر والا مقامش(ببخشید والامقاماتش)ایشان حال از کجا پیدا شدندو با فرهنگ شمشیری و خنجری تازیان قبل از اسلام فقط قصد شمشیر کشی(البته از نوع زبانیش و در صورت لزوم اتشینش) )را بر هر کسی میکشند یا شلیک میکنند؟ 3-بخاطر اینکه از هیج به همه چیز رسیدند و این همه چیز غصبی را حفظ کنند درحالی که خود اینان کاملا اگاه هستند که بر اثر غفلت مردم و عوامفریبی اینان و هم دسته هایشان واز همه مهمتر تاوان ناسپاسی و قدر ناشناسی ملت از بزرگ مردان ایران زمین همچون امیرکبیر ها ،مصدقها، بازرگانها، طالقانیها،،وسحابی ها،فروهرها، شریعتی ها وووو … توسط ملت به اینجا رسیدند 4_برای حفظ و بقای خودشان شمشیر های کینه دوران حاهلیت تازی را از رو بسته و قصد درو کردن هر مخالف را دارند که نعوذبالله اگرامام زمانی که اینان مدعی سربازی ان هستند در حال حاضر ظهور کنند بلافاصله دستگیر و به چاهی که برای بانوان(در جمکران برای زنانه مردانه کردن) حفر نمود اند نه با طناب بلکه با سر به داخل ان خواهند انداخت و یا بلا فاصله گروههای چماق و اسلحه بدست خودشان او را دستگیر و به اطلاعات خودشان برده و همان کاری را که با دیگران امثال زنده یادان فروهر ها،پوینده ها وافتخاران ایران حاج سید جوادیها، عزت الله سحابیها کردند با امام عصر نیز خواهند کردو حتی اگر خود پیامبر هم بیایدبه همین سرنوشت گرفتار خواهدشد زیرا مزاحم کار اینان میشوند با انحضرت نیز همان خواهند کرد که با پیروانش میکنند. 5-خداوند فرموده من سرنوشت هر کس را در اختیار خودش قرار دادم و از طرفی ما ضرب المثل داریم که خلایق انچه لایق وقتی این جماعت فرهنگ ساز ما بوده و حاکم بر ما باشند ایا سرنوشتی بهتر از این در داخل و خارج باید داشته باشیم ؟ یا وقتی ایشان مدافع اقای مصباح باشند نعوذبالله نعوذ بالله اگر اقای مصباح خدا هم باشند کسی قبولشان نخواهد داشت وحضرت ایشان هم اگر کسی اهانتی یا بی ادبی کرد و جسارتا(بر خلاف فرهنگ ما ایرانیها که نباید به دشمن نیز بی ادبی کنیم)اگر کسی ایشان را ایت الله تمساح گفت نباید ناراحت گردد زیراغیراز اینست که مدافعین ایشان همچون این خانم علاوه بر شمشیر برنده بودن برای قطع ریشه هر جنبنده مخالف خودشان همچون دندان تمساح برای شکارطعمه و یامخالف خودشان عمل میکنند و انهم بنام دفاع از اسلامی که ایت الله مصباح معرف ان هستند؟مگر اسلام اقای مصباح جنسش مرغوبتر از اسلام قرانی و محمد(ص) است؟ اگر مرغوبتر است باید انرا تحمیل کنند یا همچون پیامبر اسلام تبلیغ کنند؟البته مبلغ دارند که خانم رجبی نوعی از ان است که اسلام معرفی شده و تبلیغی ایشان را تصور نمیکنم انسان عاقلی قبول کند 6- مردم غیور و عزیز: خود شاهد هستید که ما گرفتار چه اشخاصی شدیم وچه کسانی برای ما تصمیم گرفته و سرنوشت وفرهنگ مارادر دست دارند بیایید حداقل برای خودمان نه!برای جلوگیری از لعن ونفرین ایندگان به نسل ما در تاریخ اینده این مسایل را عبرت قرار داده و تصمیمات خودمان رابا توجه به تجارب تاریخی بگیریم ویا گفته های هر کس یا ناکس را ملاک قرار نداده و با لجن پراکنی عده ای خدای نکرده خادمین ملت راخائن قلمداد نکنیم زیرا دوران بدی راسپری میکنیم که بنظر میرسد در طول تاریخ کشورمان ملت بزرگ ایران زمانه ای اینچنین که تاریخ تحریف گردد که خادم خاین و خاین خادم معرفی شودو یا زشت زیبا و زیبا زشت معرفی شده باشد را در گذشته چنین تجربه نکرده باشد حال در این چند ساله خود شاهد بودید که ما در تاریخ معاصرمان یاگذشته خود انسانهایی شریف و فداکاری همچون امیر کبیر ها، مصدقها، طالقانیها، شریعتی ها، سحابیهاو فروهر هاو …….داشتیم که از جان برای این ملت ومیهن مایه گذاشتندکه عده ای خاص با اهداف مشخص برای از بین بردن و نابودی تداوم راه افتخار امیز انان با لجن پراکنی بخیال خام خود قصد از بین بردن و محو نام انان در تاریخ را داشته ودارند و برچسبهای خیانت و عامل بودن را که در پیشانی خودشان حک شده و بهیچ عنوان نیز پاک شدنی نیست و در اصل هم زیبنده خودشانمیباشد به بزرگان وطن عزیز نسبت داده و میدهند ولی نمیدانند که ماه همیشه پشت ابر نمانده و حقایق بر هیچکس پوشیده نخواهد ماند وخدای خالق انسانها شاید مدتی مکاران را در مسند نگهداشته و زمان بر وفق مراد انان بگردد ولی دایم نخواهد بود و این فطرت الهی است که خطا کاران و خائنین باید رسوا گردند اگر چنین نبود تا کنون با تغییر حکومتها نام خادمین و خائنین از بین میرفت ونام و نشانی از انان باقی نمیماند(چه خادم وچه خائن) زیرا متاسفانه تاریخ نویسان کشور غزیز ما از قدیم الایام با وجود حفقان از ترس جان خودشان در زمان حیاتشان به تعریف و تمجید حاکمین وقت میپرداختند و حکومت ماقبل خود رادر هر صورت بد معرفی میکردندولی همین تاریخ نویسان حقایق را به هر طریقی که امکانش بود به ایندگان منتقل میکردندو در اینده تاریخ نویسان بعدی ان را به ثبت میرساندند 6-سرکار خانم علیه رجبی، جناب اقای الهام( رجل نه) رجال ایران،و اقای مصباح شما مدعی اسلام ناب محمدی هستید جواب این نویسنده محترم (سید شیرازی ) را زحمت کشیده مطالعه فرمایید و جوابش را در مورد سئوالش در موردتشکیک وی به پیامبر بدهید سرکار خانم شما وطن را نمیگویم چون میهن ووطن برای شما بی معنا می باشدوادعای دینو حمایت و گسترش دین را دارید پس دین راا میگویم اگر در فکر و اندیشه چند نفر مثل اقا یا خانم سید شیرازی این سوالهای تشکیک را بوجود اورید ایا این خود خیانت به دین که شما مدافع ان هستید نیست؟حکم شرعی اینگونه افراد از نظر فتوای ایت عظمای الهی جناب مستطاب مصباح یزدی که حافظ و نگهبان دین و مملکت اسلامی میباشند و سایر فقها چیست؟ اگر من نوعی با این شک وشبهه به مرحله ای برسم که اساس و پایه دین اسلام را و پیامبرش را زیر سوال ببرم انهم با استناد به مطالب شما عامل مرتدی من کیست؟ 7-خانم محترم از بزرگمرد علم و سیاست ایران مرحوم شادروان مهندس بازرگان نقل است که در زمان نخست وزیری اش خانمی از طیف شما و یا منافقین ایشان و اعضای کابینه دولت موقت رابه امریکایی بودن منتسب میکندو ایشان خیلی خلاصه با بهره از ادبیات ایرانی و داشتن تبحر سیاسی( نه تازی )جواب ایشان را داده ومیفرمایند(کسی که رو ما …. بود کلاغ ور پریده بود) حال شما هم شمارا بخدا یی که از وحدانیت او و خاتمیت پیامبرش و دین اسلامش(از نوع نابش)دفاع میکنید قسم میدهم ملت انقدر گرفتار مشکلات ایجاد شده توسط دولت محترمی که بلبلش همسر شما میباشد هستند که دلسوزی شما را نمیخواهند همسر محترم شما دارای چند شغل است برای ملت این خدمت گذاری کافیست ایا برای شما کافی نیست ؟ باز شغل جدیدی برای ایشان میخواهید؟در صورت ازدیاد مشاغل ایشان مشکلات مملکتی اصلا بوجود نمی اید ولی امکان دارد مشکلات خانوادگی برای شما بوجود اید وخدای نکرده باعت گردد که وزیر دادگستری ما در محل کارش در دادگاه خانواده حاضر شود با علم ملت به اینکه لیاقت وشایستگی ایشان در حدی است که همه کارهای مانده داخلی وخارجی مملکت را میتوانند یک تنه به سر انجام برسانند(البته در گفتار بصورت رد و سپس قبول وبعد بلبشو) لذا لطف بفرمایید به ایشان برسید که بتوانند حد اقل خدمات خود و همکارانش رانزد خبرنگاران توجیه کنندو خدای ناکرده ملت از فیض زیارت چهره بشاش و مقبول ایشان در صفحه شیشه ای محروم نگردند که این شاید برای ملت قابل تحمل باشد ولی با تلاشی که دانشمندان علم الکترونیک میکنند که چهره و صدای در گذشتگان که بصورت امواج در فضا پخش میباشند را حاضر کنند در صورت تحقق این امر نسلهای اینده خدای نکرده از این فیض عظما محروم میگردندپس حق اینست که برای مستفیض کردن نسل کنونی و نسلهای بعدی از شایستگیهای ایشان با این همه مشغله و پست همسرمحترمه ومکرمه و یار وهمدم زندگی ایشان تمام وقت نه پاره وقت در اختیار و مدد رسان ایشان باشند خدانگهدار شما به امید هدایت شما توسط اقای الهام و حضرت ایت الله العظمی مصباح یزدی دامت برکاته و توفیقاته و همچنین خدای تبارک وتعالی.* *پاینده وسرافراز باد ایران زمین* لعن ابدی بر خائنین وعوامل اجنبی!
  *فرزند وفدایی ایران زمین ورهرو خدمتگذاران واقعی ملت ایران* امین

 38. آریو :گفت

  رئیس جمهوری اسلامی و فرمانده کل قوا خامنه‌ایه.
  خوب تو اصلا رئیس جمهور واقعی رو هنوز نشناختی. شخص اول مملکت و رئیس این باصطلاح جمهوری خامنه‌ایه. پس خاک بر سر اون کسی که جرعت نداره بیاد رک و راست بگه که کیه و مقامش چیه. خاک بر سر اونی که همه‌کارست و پشت یکی مثل احمدی‌نژاد قایم میشه.
  چرا تو خاک به سر خودت میکنی تو که گناه نداری که آخه عزیزم!

 39. مرتضي :گفت

  سلام مشدي

  خيلي مي خوامت

  منم اين سخنراني رو ديدم البته از صداي آمريكا

  واقعآ براي خودم مثل تو تعصب خوردم كه چرا همچين (ميخواستم بگم آدم ) ولي ديدم آدم نيست كه همچين موجودي رئيس جمهور ملتي مثل ايران با 7000 سال قدمت تاريخي شده اصلا به فرض اين كه راست بگه بايد اينقدر از خود راضي باشه كه با اين همه زوق و شوق از خودش تعريف كنه خيلي تحفه هم هست با اين قيافه قارام بوتانش واققآ توي ايران ما هيچي سر جاش نيست جاي اين آقا حتي تو سفوري هاي شهرداري ها هم نيست چه برسه بالاترين مقام دولتي كشوري مثل ايران واقعآ افسوس .به قول يكي از دوستان دلا بسوز كه سوز تو كارها كند.

 40. afrodit :گفت

  با سلام
  من این مطلبو (خاک بر سرت با این رئیس جمهورت) تو سایت ایران پرس نیوز خواندم خودت برو نگاه کن و تو گوگل سرچ کردم تا وبلاگ شاتوت را پیدا کردم آدرس سایت مذکور که البته فیلتر شکن می خواهد
  http://www.iranpressnews.com
  اینم فیلتر شکن البته اگه نداری
  http://www.oranged.info

  به وبلاک منم یه سر بزن ونظرتو بهم بگو
  در ضمن من بنام شاتوت لبنکت کردم
  بدرود

 41. SAM :گفت

  aval inkeh bebind in darajeh dareh alan neshasteh ba dostash daran az khandeh ghash mikonan.bavar konid baraee khandeh in karo kardeh.dovom az in agha masoud khak bar sare in akhoondha ba in ahmadi nejadeshon. hich kasi delesh nemikhad in maskhareh reesjomhoressh basheh .in gardan kolofthaee johod ino ovordanesh vagharneh in agha ….. mikhord beh reesjomhori fekr koneh. khah tamame alam bar sar in dolat va reeesjomhore ahmaghe ghodoresh.

 42. محبوبه :گفت

  اين روزها به هر وبلاگي ميرسم همين حرفا رو مي بينم!

 43. ترانه خواهری :گفت

  هیچ کاری به راستی که نمیشه کرد.فقط باید بشینیم و ریشخند بزنیم به لحن مزخرف گوینده اخبار که میگه:احمدی نژاد،ستاره اجلاس فائو!
  (اجلاس فائو رو که همه یادتونه؟همونی که ایتالیایی ها به خاطر ورود احمدی نژاد عزا گرفته بودن؟واقعا تاسف برانگیزه.)
  در ضمن،من شما رو وارد پیوندهام کردم،اگه شما هم مایل باشید

 44. نیما :گفت

  بچه مشدم خیلی بلدوم
  بچه مشدی خیلی بلدی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s